Блогер: Україна до сих пір тримає Донбас в блокаді, хоча РФ витрачає сотні мільйонів на допомогу йому

Блогер: Україна до сих пір тримає Донбас в блокаді, хоча РФ витрачає сотні мільйонів на допомогу йому
Автор Желізняк Олександр в Новини

Росія витрачає сотні мільйонів на допомогу Донбасу в боротьбі з коронавірусом, а Україна тримає регіон у блокаді, пише економіст Єгор Гриньов в своєму блозі .

“Чому Росія витрачає сотні мільйонів на допомогу Донбасу в боротьбі з коронавірусом, а Україна тримає регіон у блокаді? Гарне питання, чи не так? Днями стало відомо, що Москва відправить на Донбас гуманітарну допомогу для боротьби з коронавірусом. Відправлять ліки, тести, засоби захисту, дезінфектори, ШВЛ, кисневі концентратори, пульсоксиметри. Допомога загальною вартістю 150 мільйонів гривень. Великий обсяг”, – зазначає блогер і задається питанням, а як же у відповідь поводиться Україна.

Loading...

“Логічно виникає питання, а як же Україна? Київ допомагає українцям на Донбасі по ту сторону лінії розмежування? Якби. Україна досі тримає Донбас в блокаді, не виплачує соцвиплати на Донбасі і вже довгий час не впускає українців з Донбасу на підконтрольну територію”, – пише Гриньов.

Він підкреслив, що склалася ситуація, коли інша країна підтримує людей, а рідна їх кинула.

“Звучить різко, але по суті це так і є. Наші чиновники в Києві на камери видавлюють з себе завчене «Донбас – це Україна», а на ділі ця сама Україна відгородилася від Донбасу колючим дротом і економічною блокадою. Навіть роботу КПВВ в Станиці Луганській призупинили. Мовляв, ви там з коронавірусом самі якось розбирайтеся, Україна вам не помічник.

І при всьому цьому Росія у нас офіційно – країна-агресор. І при всьому цьому ця ж Росія готова постачати вакцину від коронавируса Україні, всій, не тільки Донбасу. Правда, якщо українська влада продовжать нинішню політику, скористатися цією вакциною зможуть тільки на Донбасі, по ту сторону лінії розмежування. У Донецьку і Луганську не літають у хмарах і неіснуючої західної вакцини не чекають, а візьмуть ту, яка є і яка працює “, – додав блогер.

Він також упевнений, що вибори 25 жовтня покажуть, що насправді про нинішню владу думають українці.

“І в якому світі після всього цього виявиться Київ в очах жителів Донбасу? Упевнений, пояснювати не потрібно. Власне, що наближаються місцеві вибори покажуть, а що думають про нинішню владу українці на підконтрольній території. Є відчуття, що нічого хорошого”, – підкреслив Гринів.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...