Перехід на зимовий час: коли в Україні переводять годинники

Не забудьте перевести стрілки годинника!

Перехід на зимовий час: коли в Україні переводять годинники
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Перехід на зимовий час в Україні в 2020 року відбудеться в ніч з 24 на 25 жовтня. Як інформує НАРОДНА ПРАВДА, в четвертій годині ранку стрілки вашого годинника треба перевести на годину назад.

Читайте також: Україна переходить на зимовий час: як зберегти здоров’я

У неділю, 25 жовтня, ви зможете спати на годину довше.

Чому і коли в Україні переводять годинники

В Україні ще в 1996 році була затверджена постановою Кабміну дата, коли переводять годинники. Так, перехід на зимовий час в Україні відбувається щороку в останню неділю жовтня, на літній – в останню неділю березня. Переведення годинників на зимовий час вводиться для більш ефективного використання світлового дня. В Україні намагалися відмовитися від цього і жити постійно на «літньому часі», але громадськість не сприйняла таке нововведення. Перехід на зимовий час: коли в Україні переводять годинники

Як звикнути до «зайвого часу»

Фахівці радять звикати до зимового часу поступово. Цей перехід  – більш лагідний для організму, ніж перехід на літній час. Але не треба переходити різко, разом зі стрілкою годинника. Прокиньтеся, як звикли. У вас буде зайва година, щоб все встигнути. Адже і спати вам захочеться швидше.

Якщо ви все-таки не витримали і заснули вдень, то постарайтеся прокинутися до 15:00, інакше потім буде важко заснути вночі.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, скільки треба спати.

Джерело: Народна Правда