Полтава потрапила в “червону” зону, але вирішила послабити карантин: подробиці

Полтава потрапила в “червону” зону, але вирішила послабити карантин: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Полтава не має наміру посилювати карантинні обмеження , незважаючи на те, що місто потрапило в “червону” зону карантину.

Таку заяву зробив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота в Facebook. Крім того, в місті навіть планують відкрити кінотеатри.

“Тільки що на національній комісії ТЕБ та НС знову відстояли Полтаву. Ніяких додаткових обмежень в місті не буде. Навіть навпаки – до роботи зможуть повернутися кінотеатри”, – заявив чиновник.

Шамота повідомив, що в Полтаві буде працювати громадський транспорт, ринки, торгові центри, фітнес-центри, салони краси.

Нагадаємо, сьогодні в Україні оновили карантинне зонування. Полтава знову потрапила в “червону зону” карантинних обмежень.

Тим часом, в Україні другий день поспіль фіксують антирекорд за кількістю приросту COVID-19, за 22 жовтня в країні заразилися 7517 осіб.

Як ми вже розповідали раніше, мобільні госпіталі для хворих COVID-19 в Україні розгорнуто, якщо добова кількість інфікованих досягне 15 тисяч . Також буде оголошено повну мобілізацію медиків – до роботи залучать також інтернів.

Також українцям нагадали, що ПЛР-тест на коронавірус потрібно робити на 7-8 день після контакту з хворим – це допоможе уникнути помилкового негативного результату.

Джерело: Народна Правда