Трамп звинуватив Байдена в отриманні грошей від України – як пройшли фінальні дебати в США

Трамп звинуватив Байдена в отриманні грошей від України – як пройшли фінальні дебати в США
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Чинний президент США Дональд Трамп провів фінальні дебати з кандидатом на пост президента США від демократів Джо Байденом.

Оскільки ці дебати вирішальні, Трамп “пішов з козирів”, звинувативши Байдена в тому, що той отримав від Росії $ 3,5 млн:

“Джо отримав $ 3,5 млн доларів від Росії, був у дружніх стосунках з мером Москви, він повинен пояснити це. Я жодних грошей від Росії не отримував. Я не отримував грошей від Китаю, а ти отримував. Від України не отримував, а ти отримував. Від Росії теж немає. У тебе ж 3,5 млн доларів. Джо, син тобі дав! І був лист, “ми повинні дати 10% великому хлопцю”. Ти – “великий хлопець!”.

У відповідь на це Байден підкреслив, що не брав грошей і, на відміну від Трампа, оприлюднив податкові декларації:

“Я не брав ані цента у жодного закордонного джерела. Я опублікував свої податкові декларації за усі 22 роки. Ви жодної”.

Нагадаємо, в кінці вересня кандидати в президенти США Дональд Трамп (республіканці) і Джо Байден (демократи) провели перші дебати в Клівленді, штат Огайо – кандидати постійно перебивали один одного, принижували і використовували непарламентські вирази.

6 жовтня президент США Дональд Трамп вийшов з Національного військово-медичного центру імені Уолтера Ріда, де проходив лікування від COVID-19.

Джерело: Народна Правда