У суді Одеси семеро обвинувачених порізали собі вени – фото

У суді Одеси семеро обвинувачених порізали собі вени – фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Одесі, в ході судового засіданні в Малиновському суді у справі про бунт в колонії, семеро ув’язнених порізали собі вени.

Loading...

Подробиці повідомляє видання 048.ua.

Повідомляється, що на засіданні підсудним мали обрати запобіжний захід.

Обвинувачені порізали вени заточками, які вони отримали в посилці разом із захисними масками. Всі постраждалі були терміново госпіталізовані в лікарню.

Як вдалося встановити – у трьох підсудних вже закінчився термін попереднього покарання, яке вони відбували в колонії. Однак їх не відпускали на свободу, оскільки запобіжний захід підозрюваним продовжували вже кілька раз. А на засіданні 23 жовтня адвокати просили змінити запобіжний захід на домашній арешт.

Але суддя в черговий раз продовжив утримання в СІЗО на 2 місяці, що і стало причиною спробою масового членоушкодження.

У суді Одеси семеро обвинувачених порізали собі вени – фото

За словами дружини одного з підсудних Сергія Лозюк, Алли, зміст в 51-й колонії було просто жахливим. Людей постійно били, давали неїстівну їжу, в якій були черви.

Як ми вже розповідали раніше, у виправній колонії №25 на Харківщині стався бунт ув’язнених з-за регулярних знущань адміністрації.

Також з’ясувалося, що винуватиця смертельного ДТП в Харкові Алена Зайцева відпочиває в виправному центрі, замість того щоб працювати.

 

Джерело: Народна Правда