Велике інтерв’ю Зеленського: тези виступу президента

Велике інтерв’ю Зеленського: тези виступу президента
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Володимир Зеленський дав велике інтерв’ю «Осінь-2020: перемоги і виклики» українським телеканалам напередодні виборів. Перед проведенням загальнонаціонального опитування в день виборів президента очікувано запитали про деякі його питання для українців.

“Сегодня” опублікувало короткі тези відповідей Зеленського.

Loading...

Якщо українці підтримають довічне ув’язнення для корупціонерів, то він з цим питанням звернеться до депутатів, щоб його, можливо, узаконити.

Відновлення переговорів по Будапештському меморандуму – Зеленський пояснив, що Україна не повинна постійно про щось просити Захід.

Пенсіонерам категорії 80+ пенсії вже підвищили, на людей похилого віку 75+ це чекає в наступному році, і далі влада планує опускати вікову планку в цьому питанні.

COVID-19 – Зеленський усвідомлює масштаби, але не має наміру йти на введення локдауна. Він натякнув, що, можливо, це станеться за умови 15 тисяч хворих щодоби. Посилення штрафів за порушення карантину давно висить у повітрі, Рада ніяк не може прийняти закон. Президент вважає, що депутати банально не хочуть посилювати покарання для українців напередодні виборів, щоб не втратити рейтинги.

Введення вільної економічної зони на Донбасі – Зеленський вважає, що завдяки такій зоні в постраждалий від війни регіон прийдуть великі гроші, і це наблизить закінчення війни.

Володимир Зеленський, нагадаємо, вже пояснив, що результати загальнонаціонального опитування не несуть юридичних наслідків, але вони можуть бути підставою для змін законодавства.

В ході цього ж інтерв’ю президент Володимир Зеленський погодився із заявою прем’єр-міністра Дениса Шмигаль про те, що через 15 років в Україні не буде пенсій. На його думку, це не «страшилка», а реальне можливе майбутнє країни.

Він також заявив, що економіка України не здатна впоратися без кредитів від партнерів і міжнародних організацій в сьогоднішніх реаліях. Тому припинення співпраці з МВФ на даний момент неможливо.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...