Зеленський зізнався, що результати опитування можуть змінити законодавство

Зеленський зізнався, що результати опитування можуть змінити законодавство
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Результати загальнонаціонального опитування не несуть юридичних наслідків, але вони можуть бути підставою для змін законодавства.

Loading...

Таку заяву в ході інтерв’ю “Осінь-2020: перемоги і виклики” українським телеканалам зробив президент Володимир Зеленський.

На його думку, опитування, яке проведуть 25 жовтня, на відміну від соціологічного, дозволить дізнатися думку великої кількості населення.

“Мене дуже цікавить і для мене важлива думка людей. Тому що народовладдя – це те, що я обіцяв у своїй передвиборчій програмі. Готовий до другого читання проект закону про референдум. Тому такі питання для мене дуже важливі особисто. Я хочу відчути народ. Я зрозумію відповідь народу і буду говорити з депутатами і пропонувати такі позиції “, – сказав Зеленський.

Президент також звернув увагу на те, що звичайне соціологічне опитування – це вибірка, а він хоче отримає результати екзит-полу: “Я хочу отримати результати, відповіді від мільйонів людей, а вибірка – це дві тисячі осіб”.

Як приклад він навів питання легалізації медичного канабісу для зменшення болю у важкохворих – ствердна відповідь більшості українців може стати головним аргументом для народних депутатів проголосувати за відповідні зміни в законодавство.

При цьому, що буде якщо українці схвалять можливості застосування положень Будапештського меморандуму для відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, Зеленський розкривати подробиць не став:

“Я сьогодні займаюся тим, щоб повністю відродити державу Україна – самостійну, обороноздатну. Тому у нас не випадково з’являються військово-морські бази. Невипадково я підписую стратегічні договори, яких не було і в помині у держави Україна. Я підписую з Великобританією, з Туреччиною. Я хочу ще з деякими країнами це зробити “.

В ході цього ж інтерв’ю президент Володимир Зеленський погодився із заявою прем’єр-міністра Дениса Шмигаль про те, що через 15 років в Україні не буде пенсій. На його думку, це не «страшилка», а реальне можливе майбутнє країни.

Він також заявив, що економіка України не здатна впоратися без кредитів від партнерів і міжнародних організацій в сьогоднішніх реаліях. Тому припинення співпраці з МВФ на даний момент неможливо.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...