ЗМІ, які розповсюджують фейки про Медведчука понесуть відповідальність відповідно до українського законодавства

ЗМІ, які розповсюджують фейки про Медведчука понесуть відповідальність відповідно до українського законодавства
Автор Желізняк Олександр в Новини

23 жовтня 2020 року низка ЗМІ, таких як Інтерфакс-Україна, Українська правда, РБК-Україна безпідставно і керуючись примітивним політичним замовленням поширили брехливу інформацію про те, що СБУ затримало учасників організації (активістів) причетних до рейдерських захоплень і протестних акцій, які нібито мають ставлення до голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя» народному депутату України Віктору Медведчуку.

Подібні заяви є цинічною брехнею і спрямовані на нанесення шкоди честі, гідності та ділової репутації Віктора Медведчука, а також є помстою за його принципову позицію щодо боротьби із зовнішнім управлінням України, встановлення миру на Сході України, відновлення торговельно-економічних відносин з Россіской Федерацією, боротьбою з дискримінацією російської мови.

Loading...

Поширення цієї брехливої інформації перед майбутніми виборами, призначеними на 25.10.2020, є частиною брудної програми передвиборної боротьби, спрямованої на недопущення перемоги партії «Опозиційна платформа – За життя» на місцевих виборах.

Зазначені вище засоби масової інформації, а також ті ЗМІ, які поширять цю брудну фальшивку – нестимуть відповідальність відповідно до українського законодавства.

 

Прес-служба партії

«Опозиційна платформа – За життя»

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...