Політики, що не мають жодних реальних успіхів і носять жупел патріота піднімають “справу Медведчука” і це триває вже 30 років, – син Стуса

Політики, що не мають жодних реальних успіхів і носять жупел патріота піднімають “справу Медведчука” і це триває вже 30 років, – син Стуса
Автор Желізняк Олександр в Новини

Генеральний директор Національного музею Шевченка, син письменника Василя Стуса Дмитро Стус заявив, перед місцевими виборами на імені його батька спекулюють деякі політичні сили, які не мають реальних політичних досягнеть. Про це він заявив в інтерв’ю сайту 1 news.  https://1news.com.ua/ukraine/syn-vasylya-stusa-dav-svoyu-otsinku-istoriyi-pov-yazanij-z-viktorom-medvedchukom.html

Коментуючи суд у справі про заборону розповсюдження книги Вахтанга Кіпіані про Василя Стуса, Дмитро Стус зазначив, що деякі політики намагаються пропіаритися  у цій справі на імені його батька.

Loading...

«Як тільки наближаються вибори, одразу політики, що не мають жодних реальних успіхів, але дуже хочуть носити жупел «патріота» піднімають «справу Медведчука». Це триває вже багато років і відбувається за типовим радянським сценарієм. Призначають винного і натовп підтримує звинувачення», – зазначив Дмитро Стус.

Також за його словами, перед місцевими виборами на імені його батька спекулюють деякі політичні сили і це відбувається досить закономірно.

«За декілька днів – вибори, перед якими на імені батька спекулюють політичні сили. Так що все очікувано і закономірно. За «Літописом Самовидця» – поки гетьмани воюють один з одним, їх перемагають чужинці. Справді – ніхто не приносив стільки шкоди як свої. Саме про це йшлося у вірші Василя Стуса «За літописом Самовидця», – наголосив він.

«Ситуація тягнеться вже 40 років, обросла бородою, хвостами, і, з моєї точки зору, дуже дурно пахне. Але перед кожними виборами все це повторюється. Замість того, щоб говорити про перспективи, говорити про програми, щоб вести політичний діалог між різними частинами нашого політикуму і частинами, відповідно, суспільства та між суспільними силами, які вони представляють, політики, які за минулу каденцію нічого не досягли, починають витягувати на світ справу Стуса і полемізувати, в тому числі, з Медведчуком (нардепом Віктором Медведчуком, – ред.), не мовою сучасного розвитку, а мовою того, що сталося в далекій радянській добі, в 1980 році», – підсумував Дмитро Стус.

Нагадаємо, що Дарницький суд Києва ухвалив рішення про заборону розповсюдження книги Вахтанга Кіпіані про Василя Стуса через неправдиву інформацію про Віктора Медведчука.

Джерело: Народна Правда
загрузка...