Щоб не дізнались про вакцину: Чому заблокували найпопулярніший YouTube-канал українського політика

Щоб не дізнались про вакцину: Чому заблокували найпопулярніший YouTube-канал українського політика
Автор Желізняк Олександр в Новини

Американський відеохостинг YouTube в ніч на 24 жовтня заблокував найпопулярніший YouTube канал українського політика – глави політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народного депутата України Віктора Медведчука.

Канал створений 21 березня 2019 року, і за цей час його подивилися 158 мільйонів разів, що є найвищим показником на платформі YouTube серед діючих українських політиків.

Loading...

На каналі регулярно публікуються інтерв’ю опозиційного політика, в яких він послідовно критикує дії української влади, виступає за переговори з Москвою, Донецьком і Луганськом заради досягнення миру на Донбасі, відновлення економічних зв’язків з Росією, зниження тарифів для українців, припинення розколює суспільство гуманітарної політики.

Крім того, в своїх відео-заявах Віктор Медведчук критикує політику США і Заходу в цілому щодо України, зокрема, співпраця Києва з МВФ і розміщення американських біолабораторій на території країни. Ймовірно, саме жорстка позиція політика з цих питань стала причиною блокування його YouTube-каналу, так як штаб-квартира відеохостингу знаходиться в місті Сан-Бруно, штат Каліфорнія.

Останнім часом на каналі Віктора Медведчука були опубліковані ряд інтерв’ю, де політик розповідає про російську вакцину від коронавируса Супутник V. Нагадаємо, політик в ході візиту в Москву і зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним домовився про постачання в Україну російської вакцини, незважаючи на лист очікування в 50 країн.

Ця інформація викликала різку реакцію посольства США, яке заявило, що Україна не буде закуповувати російську вакцину. Хоча посольство США офіційно не є гілкою влади в Україні, однак за численними даними, саме там знаходиться центр управління українською державою, про що неодноразово розповідав Медведчук, в тому числі і на своєму YouTube-каналі.

Відзначимо, жоден інший діючий або колишній депутат Верховної Ради, президент або член уряду не може похвалитися такою великою аудиторією в YouTube, як Медведчук.

Щоб не дізнались про вакцину: Чому заблокували найпопулярніший YouTube-канал українського політика

Джерело: Народна Правда
загрузка...