Youtube і Google з США заблокували канал Медведчука, щоб українці не дізналися правду про біолабораторіях і російську вакцину

Youtube і Google з США заблокували канал Медведчука, щоб українці не дізналися правду про біолабораторіях і російську вакцину
Автор Желізняк Олександр в Новини

Адміністрація сервісу Youtube, що належить американській корпорації Google, заблокувала канал Віктора Медведчука. Незважаючи на те що цей канал був створений порівняно недавно, 21 березня 2019 року, він користувався величезною популярністю у глядачів, маючи більш 71,6 тис. підписників і 158 млн переглядів. Така популярність закономірна, оскільки Віктор Медведчук виступає за відновлення торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією, захищає російську мову від дискримінації, виступає на захист єдиної канонічної православної церкви в Україні від гонінь і нападок, а також відстоює захист історичної пам’яті і бореться з переписуванням історії нашої країни, бере активну участь в роботі міжфракційного і міжпарламентського об’єднання, що ставить собі за мету встановлення миру в Україні, захищаючи інтереси України, проводить успішні переговори з лідерами держав.

Youtube-канал Віктора Медведчука за цим показником залишив далеко позаду Youtube -канали інших українських політиків, таких як Президент України Володимир Зеленський (64,7 млн переглядів), Петро Порошенко (53,6 млн переглядів), Юлія Тимошенко (61,3 млн переглядів ) та інші.

Loading...

Блокування Youtube-каналу опозиційного політика, який виступає проти зовнішнього управління Україною з боку США, є актом політичної помсти за принципову позицію Віктора Медведчука, його активність, спрямовану на розслідування діяльності біолабораторій Пентагону на території України.

Припинення роботи Youtube-каналу Віктора Медведчука покликане перешкодити донесенню до Українського народу об’єктивної, невигідною Сполученим Штатам Америки інформації про вакцину «Супутник V», розробленої Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології імені М. Ф. Гамалії. Нагадаємо, для недопущення вакцинації українців, збільшення числа жертв серед населення нашої країни посольство США відкрито втрутився у внутрішні справи України, зробивши кричуще і хамське заяву про те, що Україна не буде закуповувати єдину існуючу в світі вакцину від коронавируса, про можливості поставки яку домовився Віктор Медведчук.

Блокування Youtube-каналу Віктора Медведчука направлено на обмеження права українців на інформацію про досягнуті Віктором Медведчуком в ході переговорів з Володимиром Путіним домовленості щодо зняття в односторонньому порядку відповідних санкцій з ряду українських підприємств, що дозволить їм наростити обсяги виробництва, дасть роботу громадянам нашої країни, зупинить хвилю банкрутств підприємств і продаж їх за безцінь нарівні з землею і надрами України, в чому зацікавлені фінансово-промислові кола в США.

Партія «Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що блокування Youtube-каналу Віктора Медведчука є обмеженням свободи слова, і підтверджує, що дії корпорації Google спрямовані на спотворення реальної інформаційної картини, це робиться в інтересах певних політичних і фінансових кіл США, які бажають повністю підпорядкувати і безперешкодно грабувати Україну. Такі кроки лише зміцнюють нашу партію в рішучості відстоювати інтереси Українського народу, захищати суверенітет і незалежність нашої країни. Віримо, що Український народ підтримає нас в тому, щоб скинути ярмо зовнішнього управління Україною з боку Сполучених Штатів Америки!

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя »

Джерело: Народна Правда
загрузка...