Місцеві вибори в Україні: з’явилися фаворити “гонки” мерів

Місцеві вибори в Україні: з’явилися фаворити “гонки” мерів
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Чинний мер Києва Віталій Кличко може перемогти у виборах на посаду міського голови вже в першому турі. Раніше повідомлялося, в яких містах пройде другий тур виборів.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Loading...

Оперативна інформація, отримана від дільничних комісій після обробки 67% бюлетенів, свідчить про те, що Віталій Кличко набирає близько 51% голосів. На другому місці – представник “ОПЗЖ” Олександр Попов – 9,4%, на третьому – представник “Голосу” Сергій Притула – 7,7%.

Відзначимо, заступник голови Центральної виборчої комісії Сергій Дубовик вранці заявив, що остаточні результати місцевих виборів можуть оголосити через 3-5 днів:

“Ми сподіваємося, що протягом трьох-п’яти днів в більшості територіальних громад результати виборів будуть встановлені. Безумовно, буде судове випробування результатів виборів, а на окремі територіальні громади чекає повторне голосування на виборах міських голів”.

Екзитполи показують, що на виборах мера лідирують:

Київ – Віталій Кличко (45,93 – 47,8%).
Харків – Геннадій Кернес (57,9%).
Одеса – Геннадій Труханов (34,4%).
Дніпро – Борис Філатов (44,47).
Львів – Андрій Садовий (38%).
Черкаси – Анатолій Бондаренко (32,66%).
Миколаїв – Олександр Сенкевич (40,78).
Чернівці – Роман Клічук (27,5%).
Ужгород – Богдан Андріїв (23,8%).

Соціологічна група «Рейтинг» представила результати всеукраїнського опитування Володимира Зеленського – переважна більшість людей виступають за довічне ув’язнення за корупцію та зменшення кількості депутатів у Раді.

У Вінницькій області поліція затримала зловмисників, які напали на дільничну виборчу комісію і намагалися вкрасти виборчу документацію.

Джерело: Народна Правда
загрузка...