ОБСЄ викрили “Слуг народу” в маніпулюванні виборами

ОБСЄ викрили “Слуг народу” в маніпулюванні виборами
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Всеукраїнське опитування президента України Володимира Зеленського надало перевагу для партії “Слуга народу” на місцевих виборах, які пройшли 25 жовтня.

Loading...

Таку думку висловила керівник місії спостерігачів від Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) Інгібьерг Сольрун Гісладоттір.

“Можемо відзначити, що опитування, яке було ініційований президентом Володимиром Зеленським, що проходив поруч з виборчими дільницями в день виборів, і яке було профінансоване його політичною партією, а також стосувалося відповідних ініціатив, які зараз вводить його Офіс, створило неправомірну політичну перевагу”, – зазначила вона.

Таким чином, такий підхід “розмив безпосередньо кордону між державою і політичною партією”.

За її словами, люди, що працювали на президентському опитуванні, переважно перебували поза виборчими дільницями, але були досить помітними.

Як ми вже розповідали раніше, приблизно 5 млн українців взяли участь у всеукраїнському опитуванні Зеленського, який пройшов в день місцевих виборів 25 жовтня.

Тим часом, соціологічна група «Рейтинг» представила результати всеукраїнського опитування Володимира Зеленського – переважна більшість людей виступають за довічне ув’язнення за корупцію та зменшення кількості депутатів у Раді.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...