ОПЗЖ Медведчука просто «з’їла» Слуг на півдні і сході України. Конкурентів більше немає – Марчевський

ОПЗЖ Медведчука просто «з’їла» Слуг на півдні і сході України. Конкурентів більше немає – Марчевський
Автор Желізняк Олександр в Новини

За підсумками кампанії можна зробити висновок, що у “Оппоплатформи” Медведчука на південному сході України більше немає конкурентів. «Слуги народу» за рік розгубили всю довіру, яку їм надали люди в цьому регіоні. Про це на своїй Фейсбук-сторінці пише журналіст і політичний експерт Артем Марчевський.За його словами, ОПЗЖ взяли вельми пристойний відсоток і тому може претендувати на входження в правлячу коаліцію в радах багатьох міст. Успіхом для партії став вихід у другий тур їхніх кандидатів в Одесі і, особливо – в Києві. Успіх в Харкові, Миколаєві, Запоріжжі, Слов’янську. Високі результати в Житомирі та Сумах.

“Якщо говорити окремо про Київ – то для «Слуг»взагалі повний провал – більше 30% на виборах в парламент трансформувалися в 10% до міськради. Це і є реальна підтримка «Слуг»в столиці.

Loading...

І така ситуація по всьому регіону на південь і схід від Києва. «Слуги народу» як політичний проект закінчився. ОПЗЖ як політичний проект – ще навіть не почав своє зростання” – зазначив Марчевський.

На думку журналіста, якби вибори в парламент були б сьогодні – в парламенті точно б не було монобольшості у «Слуг», а фракція ОПЗЖ була б значно більше і сильніше. “Значить, інтерес жителів південного сходу України, досягнення миру на сході, зростання числа робочих місць, відновлення економічних зв’язків з Росією, захист російської мови – були б головними темами в парламенті.

А прем’єром був би не той, для якого 9 травня не є святом.”- додав експерт.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...