Путін почав погрожувати своїми ракетами Європі: що сталося

Путін почав погрожувати своїми ракетами Європі: що сталося
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Президент Росії Володимир Путін назвав “серйозною помилкою” вихід США з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, пригрозивши розгорнути крилаті ракети в бік Європи.

Loading...

Як говориться в заяві російського президента, розміщеній на сайті Кремля, Путін вимагє від НАТО виключити розміщення заборонених договором про РСМД озброєнь.

Росія, за його словами, готова відмовитися від розгортання ракет 9М729 в європейській частині за умови, що країни НАТО підуть на аналогічні кроки:

“Російська Федерація … готова виявляти доброзичливе ставлення і далі не робити розгортання на європейській частині території країни ракет 9М729, але тільки за умови зустрічних кроків з боку країн НАТО, що виключають розміщення в Європі озброєнь, раніше заборонених за Договором про РСМД”.

Путін також заявив про можливі перевірки ракет 9М729, вже розміщених в Калінінградській області, у відповідь на перевірки щодо комплексів Aegis Ashore з пусковими установками Мк 41 на базах США і НАТО в Європі.

Раніше Володимир Путін схвалив зняття санкцій з двох українських підприємств – Барського машинобудівного заводу і Рубіжанського картонного комбінату.

Американський генерал-лейтенант у відставці, колишній командувач військами США в Європі в 2014-17 роках, ветеран війни в Іраку та Афганістані Бен Ходжес заявив, що Кремль зацікавлений отримати Чорне море щоб використовувати його як стартовий майданчик з відкритим доступом на Близький Схід, Балкани, Кавказ, в Сирію і Східне Середземномор’я.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...