Школи в “червоних” зонах залишать на дистанційному навчанні: що відомо на даний момент

Школи в “червоних” зонах залишать на дистанційному навчанні: що відомо на даний момент
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

У Київській області вирішили перевести на дистанційне навчання після осінніх канікул ті школи , які знаходяться в “червоних” зонах. Всього в регіоні налічується 703 школи.

Подробиці повідомив глава Київської облдержадміністрації Василь Володін.

“Чи повернуться діти вчитися після відпочинку, залежить від рівня епідемічної ситуації. Зате вже відомо, що школи в червоних зонах будуть переведені на дистанційну форму роботи”, – заявив Володін.

У той же час, дитячі садки не припинятимуть свою роботу, за винятком 14 дитячих садків, які раніше закрили на карантин.

Станом на 23 жовтня в Київській області ситуація з COVID-19 найгірші справи в Бориспільському та Обухівському районах.

Решта районів, за винятком Славутича та Ставищенського району, знаходяться в “помаранчевій” і “жовтої” зонах карантинних обмежень.

А в Черкасах вже в середу, 28 жовтня, місцева влада планує відновити навчання після канікул. Мер міста і директори шкіл відмовилися продовжити канікули або залишити дітей на дистанційному навчанні.

“Тільки що з директорами черкаських шкіл радилися щодо того, продовжувати осінні канікули для дітей або, навпаки, вчасно відновлювати навчальний процес. Все, як один, наполягають на другому варіанті”, – заявив глава міста Анатолій Бондаренко.

 

Школи в “червоних” зонах залишать на дистанційному навчанні: що відомо на даний момент

Як ми вже розповідали раніше, школу (початкову) і дитячі садки закривати з листопада не будуть навіть при найгіршому сценарії . Це узгодили з Міністерством освіти і науки та Міністерством охорони здоров’я.

А медики вважають, що якщо дитячі садки і початкову школу в Україні вирішать не закривати на карантин при будь-яких умовах, це може привести до зростання захворюваності коронавирусной інфекцією COVID-19 в країні.

Джерело: Народна Правда