В яких містах пройдуть другі тури місцевих виборів

В яких містах пройдуть другі тури місцевих виборів
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Другий тур місцевих виборів мерів відбудеться в багатьох великих містах. Нагадаємо, відповідно до закону, якщо ніхто з кандидатів на посаду міського голови не набрав 50 і більше відсотків під час голосування – два кандидата, які отримали найвищі відсотки, зустрінуться у другому турі.

Loading...

Детальніше про те, в яких містах відбудеться другий тур – у матеріалі “РБК-Україна”.

Київ
Екзитполи вказують на те, що за пост мера Києва боротьба продовжиться в другому турі. За дослідженням студії Савіка Шустера і Україна 24, Віталію Кличку не вистачає 4% до остаточної перемоги. За даними екзит-пол групи “Рейтинг”, яка також заміряла голосування в столиці, йому бракує 3%. Кличко набрав 45,93% (по Шустеру і Украіна24) і 47,8% (по “Рейтингу”). Йому складе конкуренцію кандидат від “Опозиційної платформи – За життя”, екс-глава КМДА Олександр Попов, який отримав 9,62%. (По Шустеру і Україна 24) і 8,6% (по “Рейтингу”).

Львів
Ймовірно, другий тур відбудеться у Львові. За підсумками недільного екзитполів, перше місце зайняв діючий мер міста Андрій Садовий з 41,12% голосів. Його суперником у другому турі стане екс-голова Львівської ОДА, нардеп від “Європейської солідарності” Олег Синютка, який отримав другий результат – 27,38%.

Одеса
Найвищий результат і перше місце на голосуванні 25 жовтня отримав діючий міський голова Геннадій Труханов – 34,4% голосів. До другого туру також проходить кандидат від “Опозиційною платформи – За життя”, нардеп Микола Скорик (набрав 17,93%).

Дніпро
Мер Борис Філатов, висунутий партією “Пропозиція”, посів перше місце з 44,5%. Другий результат – 14,4% – виявився у лідера партії “Громадська сила” Загіда Краснова.

Черкаси
У Черкасах, за даними екзит-пол у другому турі зійдуться чинний мер міста Анатолій Бондаренко від партії “За майбутнє” (32,66%) і кандидат від “Голосу” Віктор Євпак (19,84%).

Миколаїв
У Миколаєві до другого туру, по екзит-пол, виходять діючий мер міста Олександр Сенкевич від партії “Пропозиція” c 40,78% і кандидат від ОПЗЖ Владислав Чайка c 26,77%.

Ужгород
В Ужгороді до другого туру з результатом майже “нога в ногу” проходять нинішній мер міста самовисуванець Богдан Андрєєв (23,84%) і кандидат від “Слуги народу” Віктор Щадей (22,73%).

Чернівці
У Чернівцях, відповідно до екзит-полу, продовжать боротьбу у другому турі кандидат від партії “Єдина Альтернатива” Роман Клічук (29,13%) і Віталій Михайлішин від партії “Команда Михайлішина” (21,43%).

Кривий Ріг
У Кривому Розі в другому турі мер міста Юрій Вілкул ( “Блок Вілкула” Українська перспектива “) з 42,8% голосів і кандидат від “Слуги народу” Дмитро Шевчик з 31,01% голосів.

Як повідомлялося раніше, явка на місцевих виборах стала найнижчою за всю історію незалежності України.

У поліцію надійшло 1 041 заяву та повідомлення про порушення виборчого законодавства в день тиші.

Джерело: Народна Правда
загрузка...