ВАКС вирішив не заарештовувати Віктора Януковича

ВАКС вирішив не заарештовувати Віктора Януковича
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Вищий антикорупційний суд відмовився заарештувати екс-президента України і втікача Віктора Януковича в рамках справи про заволодіння комплексом будівель і споруд резиденції Межигір’я.

Loading...

Подробиці повідомляє прес-служба суду. Причиною відмови нібито стали порушення умов досудового розслідування.

“Сьогодні, 26 жовтня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду відмовив у задоволенні клопотання прокурору САП про обрання запобіжного заходу четвертому Президенту України, який переховується від слідства з 2014-го року. Його підозрюють у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч. 5 ст. 368 КК України. Причини відмови – порушення правил оголошення підозрюваної особи в міжнародний розшук”, – зазначено в повідомленні.

Також повідомляється, що на момент подачі заяви про обрання запобіжного заходу органи досудового розслідування нібито не відновили розслідування у даному кримінальному провадженні, як того вимагає законодавство.

А також в ВАКС нагадали, що прокурор клопотав про ув’язнення президента-втікача під варту, в разі його затримання.

Як ми вже розповідали раніше, Печерський суд столиці нарешті виніс рішення про запобіжний захід для екс-президента України Віктора Януковича у справі про розстріли на Майдані, яка розслідується вже сьомий рік.

Колишньому президенту України Віктору Януковичу обрано заочно запобіжний захід у вигляді арешту. Це дає можливість Офісу генерального прокурора почати процедуру екстрадиції.

Джерело: Народна Правда
загрузка...