Всеукраїнське опитування Зеленського: скільки людей проголосували

Всеукраїнське опитування Зеленського: скільки людей проголосували
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Приблизно 5 млн українців взяли участь у всеукраїнському опитуванні Зеленського , яке пройшло в день місцевих виборів 25 жовтня.

Loading...

Таку заяву зробив глава партії “Слуга народу”, перший заступник голови однойменної фракції у Верховній Раді Олександр Корнієнко.

“Що стосується кількості людей, які взяли участь, то це приблизно половина тих, хто проголосував в день виборів. Тобто до 5 мільйонів громадян взяли участь в цьому опитуванні”, – повідомив політик.

Також він розповів, що опитування профінансувала партія “Слуга народу”, а організовувала компанія “Зе медіа”, у якої нібито існує “повна акредитація і можливості проводити соціологічні дослідження”.

“Її засновником є професійний соціолог. З цією компанією ми працюємо вже не перший раз, ми працювали з ними і на парламентських виборах. Вони погодилися організувати це опитування, організувати волонтерів-інтерв’юерів, логістику і так далі”, – підкреслив Корнієнко.

А ще він нагадав, що в зв’язку з тим, що партія “Слуга народу” відмовилася від державного фінансування, то виділені на опитування кошти – це спонсорська допомога донорів партії.

“Їх багато, вони представляють малий і середній бізнес, їх більше 300 за останній час, напевно, було. І в звіті НАЗК, коли ми його подамо, на всі ці питання можна буде отримати відповіді”, – сказав він.

Як ми вже розповідали раніше, соціологічна група «Рейтинг» представила результати всеукраїнського опитування Володимира Зеленського – переважна більшість людей виступають за довічне ув’язнення за корупцію та зменшення кількості депутатів у Раді.

Також стало відомо, що до проведення всеукраїнського опитування Володимира Зеленського залучали неповнолітніх.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...