Акула атакувала сім’ю українців на популярному курорті, дитина залишилася без руки

Акула атакувала сім’ю українців на популярному курорті, дитина залишилася без руки
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Єгипті акула напала на українську родину, серйозно постраждав 12-річний хлопчик – дитина позбулася руки, вона в реанімації.

Loading...

Подробиці повідомляє Державне агентство розвитку туризму України в Facebook.

За інформацією відомства, хлопчик переніс одну операцію, буде ще одна.

“На жаль, це не перший випадок, коли попри застереження туроператорів та заборони, відпочиваючі за межами готелю купують у місцевих екстремальні тури. Вони навіть не знають, що для цього потрібний окремий страховий поліс. Зараз лікування взяв на себе уряд Єгипту, надається вся необхідна медична допомога. Посольство України на зв’язку з рідними постраждалих”.

Агентство просить українських туристів заздалегідь знайомиться з правилами безпеки в країні перебування, а екстремальні тури купувати тільки у ліцензованих туроператорів.

Одночасно з цим туроператор повідомляє, що трагедія сталася 25 жовтня під час відпочинку в Шарм-еш-Шейху. Все сталося під час занурення на території заповідника «Рас Мохаммед» – там, уточнює оператор, зупинка екскурсійних яхт заборонена. Акула покусала жінку, її 12-річного сина, а також інструктора, який проводив екскурсію.

“За наданою нам приймаючою стороною інформації, туристи придбали у третіх осіб (не у туроператора або його партнера) послугу занурення з аквалангом з екскурсійних яхт. Згідно з інформацією з відкритих джерел, починаючи з 1 листопада 2019 такі послуги заборонені на курортах Синая з метою збереження підводної екосистеми. Спочатку туристи звернулися до гіда в готелі з придбання такої екскурсії. Їм відмовили і попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза готелем “, – стверджує туроператор.

Жінка отримала глибокі рани від укусів, а дитина втратила частину руки нижче ліктя.

Нагадаємо, кілька років тому в Червоному морі біля узбережжя Єгипту сталася трагедія, акули розтерзали туриста з Чехії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...