Чехія та Росія не можуть впоратися з COVID-19: в країнах посилюють карантин

Чехія та Росія не можуть впоратися з COVID-19: в країнах посилюють карантин
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Чехія і Росія посилюють обмежувальні заходи в зв’язку з ростом захворюваності COVID-19 .

Loading...

З завтрашнього дня, 28 жовтня, Росспоживнагляд вводить обов’язковий масковий режим. Крім того, в країні забороняють нічну роботу нічних ресторанів і розважальні заходи.

Росіян зобов’язали носити маски в місцях масового перебування (транспорт, ліфти, парковки).

Крім того, в громадському транспорті, таксі, театрах, на об’єктах торгівлі та харчування будуть проводити посилену дезінфекцію.

Одночасно з цим уряд Чехії з 28 жовтня вводить комендантську годину. За словами міністра охорони здоров’я Чехії Романа Примули, нові обмеження будуть діяти до 3 листопада. Громадянам буде заборонено переміщатися по вулицях з 21:00 по 5:00, крім робітників і термінових поїздок, які пов’язані зі здоров’ям, майном. Також дозволено вигулювати собак в межах 500 метрів від будинку.

Магазини будуть закриватися о 20:00, а в неділю роздрібні продажі будуть припинені повністю. Автозаправкам, аптекам і ресторанам дозволено працювати по неділях, проте не впускаючи клієнтів в приміщення.

Як повідомлялося раніше, Польща оголосила локдаун через новий спалах коронавируса – для відвідувачів будуть закриті ресторани, кафе і бари.

Через поширення коронавирусной інфекції, в Іспанії знову ввели надзвичайний стан . Передбачається, що карантинні обмеження будуть діяти 15 днів по всій території країни.

Джерело: Народна Правда
загрузка...