Глава “Укравтодору” заявив, що COVID-фонду в Україні не існує

Глава “Укравтодору” заявив, що COVID-фонду в Україні не існує
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Глава Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков заявив, що ніякого фонду боротьби з COVID-19 не було.

Відповідну заяву він зробив в інтерв’ю “Бабелю” .

Loading...

“Спочатку було фінансування на рівні 85 мільярдів гривень на 4 200 кілометрів державних доріг. Планувалося, що 35 мільярдів ми отримаємо з коштів, які “Газпром” у вигляді штрафів виплатив “Нафтогазу”. Коли проводили секвестр бюджету, створили спецфонд, який назвали COVID-фонд”, – стверджує Кубраков.

Він також додав, що “Нафтогаз” перерахував 27-28 мільярдів до бюджету України, їх помістили в фонд, звідки агентству автомобільних доріг сумарно видали 35 мільярдів: “Я думаю, це наш комунікаційний промах, що спецфонд сформувався як COVID-фонд”.

Глава “Укравтодору” зазначив, що будівництво доріг в Україні нічим не відрізняється від Чехії і Польщі.

“Близько семи-восьми компаній у нас формують 45-50 відсотків ринку. Всього на наших об’єктах працює близько 60 компаній. З контрактом понад мільярд – 12 або 13 компаній. В Австрії, Франції та Німеччині – два-три великих гравці на весь ринок. В цьому році ми дійсно будуємо на великих ділянках – 20-50 кілометрів, а якщо брати весь об’єкт, то він може бути 120-130 кілометрів”, – резюмував Кубраков.

Нагадаємо, не так давно Кабінет міністрів виділив Міністерству охорони здоров’я майже 3 млрд гривень з COVID-фонду.

Заступник голови офісу президента Юлія Ковалів 20 жовтня заявляла, що COVID-фонд використаний тільки на 40%.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...