Гривня буде зміцнюватися: аналітик дав прогноз до кінця місяця

Гривня буде зміцнюватися: аналітик дав прогноз до кінця місяця
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

На цьому тижні необхідність платити щомісячні податки стимулюватиме продаж валюти, що в свою чергу надасть додаткову підтримку курсу гривні до долара.

Про зміцнення гривні “РБК-Україна” розповів сказав старший фінансовий аналітик групи ICU Тарас Котович.

Loading...

“Поточний тиждень пройде під знаком податкових платежів і може отримати ще більшу пропозицію валюти від експортерів. Тому збалансувати надлишок пропозиції може тільки зменшення продажу валюти тими, хто буде отримувати відшкодування ПДВ”, – сказав він.

Він також зазначив, що після п’яти тижнів інтервенцій з продажу валюти минулого тижня НБУ не брав участі в торгах на валютному ринку. Минулого тижня курс гривні на міжбанківському ринку коливався і завершив тиждень на рівні 28,32 грн / долар, що лише на 0,1% міцніше попередньому тижні.

“Такий стан валютного ринку посприяв тому, що Нацбанк не проводив інтервенцій з продажу валюти або її покупки, дозволяючи ринку збалансовуватися самостійно. У четвер гривня навіть кілька зміцнилася, але вже до кінця тижня повернулася на звичний рівень, наближений до 28,3 грн / долар “, – додав він.

Додамо, 27 жовтня курс долара встановлений на рівні 28,33 гривні. Курс на 4 копійки вище в порівнянні з попереднім банківським днем.

Гривня буде зміцнюватися: аналітик дав прогноз до кінця місяця

Глава Ради Національного банку України Богдан Данилишин раніше повідомив, що з України за три роки було виведено понад 8,5 млрд доларів дивідендів нерезидентами, а ще $ 1,6 млрд нерезиденти отримали як відсотки по прямих інвестиціях.

Також повідомлялося, що в Україні зафіксовано рекордний попит на іпотеку.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...