Снігу не буде: синоптики озвучили прогноз погоди на листопад в Україні

Снігу не буде: синоптики озвучили прогноз погоди на листопад в Україні
Автор Романова Марі в Новини/Погода

У листопаді 2020 року середня місячна температура очікується в межах 1-8 градусів тепла (в горах 0-3 градусів тепла). Для західних областей це середній показник багаторічних значень, але для решти території – на 1-1,5 градусів вище середніх багаторічних значень.

Такий прогноз озвучили в Українському гідрометеорологічному центрі.

Loading...

Погода в Україні в листопаді

Синоптики прогнозують, що місячна кількість опадів у східних та Сумській областях буде менше норми – 28-32 мм, на решті території в межах середніх багаторічних значень – 37-65 мм, в горах до 110 мм.

“У листопаді в більшості областей відбувається перехід середньої добової температури повітря через 5 градусів у бік зниження, місцями на півдні Одеської області і Криму – в грудні, в гірських районах, на сході і північному сході країни – в кінці жовтня”, – відзначають синоптики.

При цьому, за даними спостережень, середня місячна температура повітря листопада складає 0-7 градусів тепла. Абсолютний максимум температури повітря становить 16-24 градусів тепла, в Чернівецькій, центральних, південних областях та в Криму місцями 25-29 градусів.

Абсолютний мінімум – 15-24 градусів морозу, в північних, східних, Дніпропетровській та Запорізькій областях місцями 25-31, на півдні Криму та Одеської області 8-13 градусів морозу.

Середня місячна кількість опадів становить 30-61 мм, в Карпатах і на Закарпатті до 62-142 мм.

Раніше синоптик Наталка Діденко озвучила прогноз погоди в Україні на вихідних, 24-25 жовтня.

Раніше начальник відділу кліматології Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського Олена Донич повідомляла, що зима 2020-2021 буде теплою і безсніжною. Холодні дні також можливі, але так холодно, як раніше, вже не буде.

Інші синоптики також кажуть, що сніг в Україні через серйозної зміни клімату стане рідкістю.

Джерело: Народна Правда
загрузка...