У лікарнях Івано-Франківська закінчилися місця для пацієнтів з COVID-19

У лікарнях Івано-Франківська закінчилися місця для пацієнтів з COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Івано-Франківську, який знаходиться в “червоній” зоні карантину, в лікарнях вже заповнені всі ліжка, виділені для пацієнтів з COVID-19.

Про це повідомила начальник департаменту охорони здоров’я Івано-Франківська Марія Бойко. За її словами, всього в лікарнях міста з підозрою або підтвердженим діагнозом коронавірус лікуються 399 осіб:

Loading...

“Станом на сьогоднішній ранок у наших стаціонарах госпіталізовані з пневмоніями і підозрами на пневмонію 399 чоловік. У Центральну міську лікарню – 265 осіб, в першу міську лікарню – 134. Тобто всі місця зайняті”.

Незважаючи на це, заступник директора департаменту освіти і науки міськради Наталія Микула заявила, що 28 жовтня всі діти повернуться до школи:

“Завтра школи працюватимуть в звичайному режимі. Частина учнів молодших класів навчатимуться за змішаною системою”.

Додамо, за інформацією Міністерства охорони здоров’я, в Івано-Франківській області зайняті 64,6% ліжок. Але найгірша ситуація в Одеській області, де зайнято 80,7% ліжок. Також складна ситуація склалася в Полтавській – 79,9% і Києві – 75,9%. Всього по Україні завантаженість ліжок хворими COVID-19 або тими, у кого його підозрюють, становить 65,4%.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що незважаючи на те, що Україна продовжує дослідження потенційної вакцини від COVID-19, вона не має офіційного статусу розробника препарату.

Глава Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні з початку пандемії COVID-19 захворіли 21 812 медичних працівників.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...