У ЦВК озвучили терміни публікації результатів місцевих виборів

У ЦВК озвучили терміни публікації результатів місцевих виборів
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

У Центральній виборчій комісії озвучили терміни, коли територіальні виборчі комісії повинні встановити результати місцевих виборів .

Loading...

Відповідна інфографіка була опублікована ЦВК на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з інформацією ЦВК, до 3 листопада включно (не пізніше дев’ятого дня після дня голосування) обласна, міська, районна в місті, сільська, селищна виборча комісія встановлюють підсумки голосування на виборах за пропорційною системою в межах відповідних територіальних виборчих округів.

А до 6 листопада включно (не пізніше дванадцятого дня після дня голосування) обласна, міська, районна в місті, сільська, селищна виборча комісія встановлює результати виборів/голосування в єдиному багатомандатному виборчому окрузі, єдиному одномандатному окрузі, багатомандатних округах.

Не пізніше другого робочого дня з дня встановлення результатів виборів ТВК повинна офіційно оприлюднити результати виборів.

Після встановлення результатів голосування тервиборчкоми зобов’язані надіслати інформацію про результати відповідних виборів в ЦВК, яка відразу повинна їх опублікувати.

У ЦВК озвучили терміни публікації результатів місцевих виборів

Як ми вже розповідали раніше, Київська область виявилася лідером за кількістю порушень на місцевих виборах в Україні 25 жовтня.

А також, в Міністерстві охорони здоров’я розповіли, скільки осіб було госпіталізовано з виборчих дільниць під час проведення місцевих виборів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...