В Азербайджані заявили про ліквідацію міністра оборони Нагірного Карабаху – відео

В Азербайджані заявили про ліквідацію міністра оборони Нагірного Карабаху – відео
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Азербайджані ЗМІ опублікували повідомлення про нібито ліквідацію міністра оборони і командувача армією оборони Нагірного Карабаху Джалала Арутюняна.

Також з’явилося відео, на якому зображений нібито момент вбивства воєначальника, передає видання Haqqin.az.

На відео можна побачити автомобіль, в якому за даними азербайджанської сторони, перебував Арутюнян. Машина їде по дорозі в супроводі ще кількох машин. Її відстежує оперативно-тактичний середньовисотний безпілотник, який потім завдає удар.

Потім постраждалий автомобіль проїжджає ще кілька метрів і зупиняється. Також поруч з палаючою машиною без руху лежать кілька людей.

За даними ЗМІ, вбивство Арутюняна готували в Міноборони Азербайджану спільно зі спецслужбами країни. За машиною міністра встановили постійне зовнішнє спостереження. Удар по автомобілю було завдано, коли Арутюнян нібито прямував на одну з бойових позицій.

У той же час, прес-секретар президента НКР Ваграм Погосян заявив, що життя Арутюняна нічого не загрожує. При цьому він визнав, що той був поранений.

У зв’язку з цим глава невизнаної республіки Араік Арутюнян прийняв рішення про звільнення Джалала Арутюняна з посади міністра оборони.

Як ми вже розповідали раніше, в Нагірному Карабасі не вщухають обстріли. Напередодні внаслідок обстрілів були зруйновані об’єкти інфраструктури та будинки мирних людей.

А також, прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про готовність до переговорів з главою Азербайджану Ільхамом Алієвим по ситуації в Нагірному Карабасі.

Джерело: Народна Правда