Як отримати субсидію в опалювальний сезон: що важливо знати

Як отримати субсидію в опалювальний сезон: що важливо знати
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

В цьому році в зв’язку з карантином і епідеміологічним зонуванням в Україні змінилися правила призначення субсидій.

Про це заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко сказав в ефірі програми “Сніданок з 1 + 1 “.

Loading...

“Понад 2,5 млн домогосподарств є в системі отримання житлових субсидій. Було прийнято рішення про те, що всім, хто отримував субсидії в минулому опалювальному періоді, на наступний сезон її продовжать автоматично”, – сказав Музиченко.

За його словами, українцям, які претендують на субсидії, не потрібно нікуди звертатися за умови, що не трапилося якихось змін у складі домогосподарства. Якщо ж виникли проблеми, то можна поштою відправити заяву та довідку про доходи, або в онлайн-режимі заповнити заявку, або самостійно звернутися до органів соцзахисту. Під час візиту слід враховувати, в який карантинній зоні знаходиться той чи інший населений пункт. Документи розглядають протягом десяти днів.

Заступник міністра повідомив, що в цьому році одержувачів субсидій перевірятимуть: чи правильно вказали доходи. Це може позбавити права на субсидію. Тому будуть припинені виплати тим, хто не подав документи або приховав певні доходи або надходження.

У Мінсоцполітики не очікують істотного скорочення одержувачів субсидій.

“При розрахунку проекту державного бюджету на 2021 було запропоновано 36 млн гривень. Це відповідає умовам, в яких ми рахували витрати. Якщо відбудеться збільшення цін або тарифів, то цю цифру будемо переглядати”, – сказав чиновник.

Як повідомлялося раніше, «Нафтогаз» з 1 листопада встановив ціну на природний газ для побутових клієнтів на рівні 6,33 грн / куб. м з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки).

Глава Ради Національного банку України Богдан Данилишин напередодні зізнався, що з України за три роки було виведено понад 8,5 млрд доларів дивідендів нерезидентами, а ще $ 1,6 млрд нерезиденти отримали як відсотки по прямих інвестиціях.

Джерело: Народна Правда
загрузка...