Зеленський зустрічався з главою британської розвідки для боротьби з Медведчуком?

Президент України Володимир Зеленський раніше зізнався, що мав зустріч з керівником британської розвідки МІ-6 Річардом Муром під час візиту в Лондон, а тепер стала відома і мета цієї зустрічі

Зеленський зустрічався з главою британської розвідки для боротьби з Медведчуком?
Автор Желізняк Олександр в Новини

Зеленський шукав підтримки на Заході для боротьби з Віктором Медведчуком.

Вчора деякі подробиці зустрічі розкрив депутат Європарламенту 2014-2020 рр. Нейтан Гілл. Він заявив, що ці переговори виглядали дуже дивно, оскільки це компетенція прем’єр-міністра, а не глави МІ-6.

Loading...

«Але так само дивною є тема зустрічі. Це дуже важливе питання для мене особисто – свобода засобів масової інформації. Вони обговорювали створення організації для протидії тому, що вони трактують як фейкові новини. Але це дуже суб’єктивно – що є фейком, а що правдою, коли не всі факти відразу доступні всім людям “, – заявив Гілл.

Як мені стало відомо, обговорювали не тільки створення організації. Зеленський звернувся до Муру з проханням попросити американців закрити популярний Youtube-канал лідера ОПЗЖ Медведчука, оскільки той працює не гірше офіційних ЗМІ, а ніякого впливу у Офісу президента на Youtube немає. Аргументував президент проросійською риторикою Медведчука і якоюсь загрозою, яку той несе для Європи.

Днями канал Медведчука в Youtube був закритий. А це означає, що політичні розборки з опозицією Зеленський виніс на міжнародний рівень. Тепер маємо ситуацію, коли британська розвідка і американські спецслужби прямо втручаються у внутрішні справи України. І це санкціоновано Зеленським. Абсурд або агонія?

Джерело: Народна Правда
загрузка...