Згвалтування в Кагарлику: головного фігуранта відпустили з-під варти

Згвалтування в Кагарлику: головного фігуранта відпустили з-під варти
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Екс-поліцейського Ярослава Левандюка, одного з двох головних фігурантів справи про тортури і згвалтування жінки в відділенні поліції в Кагарлику Київської області, відпустили з-під варти.

Подробиці повідомила адвокат потерпілої Злата Симоненко посилаючись на прокурора у справі.

Loading...

Сторона звинувачення просила продовжити підозрюваному тримання під вартою, проте суд ухвалив рішення відпустити Левандюка під цілодобовий домашній арешт.

На даний момент є тільки резолютивна частина рішення, тобто поки невідома мотивація суду. Повний текст рішення буде оприлюднено 2 листопада.

Адвокат потерпілої зазначила, що представники Нелі Погребицький розраховують на оскарження цього рішення.

«Для звільнення особи, підозрюваного в особливо тяжкому злочині, з-під варти повинні бути обґрунтовані підстави. Що саме змінилося з часу обрання запобіжного заходу і чому змінилася думка судді, не зрозуміло. Чекаємо повний текст рішення», – заявила адвокат.

Як ми вже розповідали раніше, стало відомо про нові жертви тортур і свавілля в поліцейському відділенні Кагарлика, де згвалтували дівчину, що затягнуло розслідування.

А також, постраждала після тортур і згвалтування поліцейськими в Кагарлику Неля Погребицький дала відверте інтерв’ю, де розповіла, як все відбувалося.

Джерело: Народна Правда
загрузка...