Авіакатастрофа Ан-26: Уруський назвав головну причину падіння літака

Авіакатастрофа Ан-26: Уруський назвав головну причину падіння літака
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Основною причиною катастрофи літака Ан-26 під Чугуєвом стала втрата їм швидкості на передпосадковій прямій. Це призвело до завалювання літака і зіткнення із землею.

Loading...

Такі причини авіакатастрофи озвучив віце-прем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський на онлайн-брифінгу.

“Хотів би підкреслити, що комісією встановлено, що безпосередня причина катастрофи полягала у втраті швидкості на передпосадковій прямій, яка привела до завалювання літака з подальшим зіткненням із земною поверхнею. Причини катастрофи, які сприяли її виникненню – загальноприйнята в університеті практика виконання на літаку Ан- 26 польотів конвеєром, на одному з яких через швидкоплинність процесу екіпаж не зміг ідентифікувати відмову авіаційної техніки і своєчасно припинити політ”, – заявив Уруський.

Серед інших причин катастрофи стали – відмова системи ПРТ24 лівого двигуна АІ-24Вт в умови непередбаченого плановою таблицею польотів, виконання зльоту конвеєром, загальноприйнята у військовій частині практика постійного перевищення встановленого одночасної кількості осіб і змішування екіпажів курсантів-штурманів і курсантів-пілотів на борту літака, порушення планової таблиці польотів, перебування в шостому польоті на борту літака осіб, які не були передбачені плановою таблицею і неприпинення порушень керівництвом польотів, керівником польотів на аеродромі, керівником зони посадки і помічників керівника польотів.

Але він заявив, що старі літаки і надалі будуть використовуватися.

“Стан нашої техніки незадовільний, це не секрет. За роки незалежності ми не купили жодного літака. Але це не означає, що ті літаки, які є, не можуть використовуватися. Можуть. З урахуванням технічного обслуговування і ремонту”, – підкреслив чиновник.

Як ми вже розповідали раніше, генерал-майор Олександр Туринський, який є начальником Харківського національного університету Повітряних сил був відсторонений від виконання службових обов’язків на час розслідування катастрофи літака Ан-26 під Чугуєвом.

Тим часом, Іран взяв на себе всю відповідальність за авіакатастрофу пасажирського літака «МАУ», який був збитий під Тегераном 8 січня 2020 року.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...