Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації в Україні до кінця року

Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації в Україні до кінця року
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Кабінет міністрів України продовжив дію режиму надзвичайного стану до кінця 2020 року в зв’язку з погіршенням ситуації з поширенням COVID-19.

Loading...

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду сьогодні, 28 жовтня, а документ був опублікований на сайті уряду.

У пояснювальній записці зазначено, що в зв’язку з продовженням терміну дії карантину виникла і потреба в продовженні на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2020 року.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль також зазначив, що в світі і в Україні рівень захворюваності COVID-19 зростає.

З цієї причини український уряд і вирішив продовжити посилену роботу всіх служб, залучених до запобігання поширенню захворювання, а також продовжити тісну координацію своїх дій з місцевою владою.

Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації в Україні до кінця року

Нагадаємо, надзвичайну ситуацію оголошує Кабмін або місцеві органи влади. А введення надзвичайного стану залежить від указу президента України, який потім затверджується Верховною Радою.

Введення в країні надзвичайного стану тимчасово обмежує права людей, а введення надзвичайної ситуації – немає. Такий режим спрямований на мобілізацію всіх органів державної влади.

Відповідно до закону, тривалість надзвичайного стану – 30 або 60 днів з можливістю продовження.

Як ми вже розповідали раніше, відомий словацький блогер Йозеф Кметя записав відео перед тим, як його забрала «швидка» з COVID-19. Через 6 годин після цього він помер. Йому було 47 років.

Тим часом, за станом на 28 жовтня, пацієнти з COVID-19 вже зайняли 25,4 тисячі ліжок в українських лікарнях. Всього їх 52 тисячі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...