Коли відкриють КПВВ на Донбасі: в ТКГ озвучили дату

Коли відкриють КПВВ на Донбасі: в ТКГ озвучили дату
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У Тристоронньій контактній групі погодили дату відкриття двох контрольних пунктів в’їзду і виїзду на Донбасі. КПВВ “Золоте” і “Щастя” будуть відкриті для перетину вже 10 листопада.

Loading...

Таке рішення було прийнято за підсумками засідання ТКГ 28 жовтня, яке пройшло у форматі відеоконференції.

Українська сторона повідомила, що інфраструктура обох пунктів пропуску готова для проїзду вантажного транспорту. Зараз завершується асфальтування дороги на “Золотому”, який за рік тричі піддавався обстрілу.

А спецпредставник глави ОБСЄ в Україні та ТКГ Хайді Грау заявила про готовність сторін підтримувати режим припинення вогню. Вона також закликала учасників ТКГ продовжити роботу з напрацюванням координаційного механізму для контролю за його дотриманням.

Також на засіданні ТКГ зафіксована домовленість про розмінування 20 нових ділянок і переході до розведення сил і засобів на чотирьох наступних ділянках.

У свою чергу глава української делегації Леонід Кравчук запропонував за тиждень підготувати план дій для розблокування переговори ТКГ і виконання Мінських угод.

Як ми вже розповідали раніше, Олексій Арестович був призначений новим радником української делегації з інформаційної політики в Тристоронньої контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі.

Також раніше Кравчук заявляв, що Росія не розблокує переговорний процес ТКГ по врегулюванню ситуації на Донбасі після проведення місцевих виборів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...