Мер Борисполя помер від COVID-19 – він лідирував на виборах

Мер Борисполя помер від COVID-19 – він лідирував на виборах
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Чинний мер Борисполя Анатолій Федорчук помер від ускладнень, викликаних COVID-19. Він був лідером виборчих перегонів на посаду голови Бориспільської ОТО.

Про смерть політика повідомив нардеп Олександр Дубинський.

ЗМІ нагадують, що Федорчук був госпіталізований в інфекційне відділення Переяславської лікарні у важкому стані 18 жовтня.

У політика в листопаді мав бути день народження – 61-й. Родом політик з Хмельницької області. Федорчук був мером Борисполя з 2006 року. Тоді він балотувався від “Блоку Юлії Тимошенко”, але потім Федорчук був обраний від Партії регіонів. У 2014 році він переметнувся до “Наш край”.

ЗМІ також нагадують, що в липні 2020 року Анатолій Федорчук збирався у відставку через конфлікт з секретарем міськради Ярославом Годунком. Однак тоді бориспільські депутати не змогли звільнити жодного з них.

Мер Борисполя помер від COVID-19 – він лідирував на виборах

Додамо, на 63 році життя в польській лікарні Ланьцуті після ускладнень від коронавірусу помер єпископ-помічник Кам’янець-Подільської єпархії Ян Німець. Відзначимо, після підтвердження діагнозу COVID-19 єпископ потрапив до лікарні в Кам’янець-Подільському, але його стан не поліпшувався – він був на кисневому концентраторі. У ніч на 22 жовтня єпископа перевезли під киснем в лікарню в Ланьцуті. На той момент у нього було уражено вже 85% легких. 27 жовтня він помер.

Раніше повідомлялося про те, що на проміжних виборах до Верховної Ради по 208 одномандатному виборчому округу переміг кандидат від «Слуги народу» Анатолій Гунько – він отримав 34,10% голосів і з незначним відривом обійшов свого опонента Олега Ляшко, лідера «Радикальної партії».

Верховний суд України відмовився визнати всеукраїнський опитування президента Володимира Зеленського, який проводили в день виборів 25 жовтня, незаконною агітацією.

 

Джерело: Народна Правда