Смертельний вибух на Харківщині: без газу залишилися тисячі сімей

Смертельний вибух на Харківщині: без газу залишилися тисячі сімей
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Після смертельного вибуху на газорозподільній підстанції в Дергачівському районі Харківської області без газу залишилися 3,5 тисячі осіб.

Таку заяву зробив глава Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер. За його словами, газопостачання буде відновлено завтра, 29 жовтня.

Loading...

Без газопостачання залишилися абоненти населених пунктів Дворічний Кут, Григорівка, Рядове, Південний, Вільшани, Протопопівка, Ярошівка, Гуківка, Тернова, Польова.

“Наслідки аварії будуть усунуті якомога швидше. Вже завтра газопостачання житлових будинків має бути відновлено”, – написав Кучер.

Нагадаємо, сьогодні, в районі полудня, в Дергачівському районі стався вибух на газорозподільній станції. У результаті загинули двоє людей, а дев’ять отримали поранення.

За даним фактом правоохоронні органи вже порушили кримінальну справу через порушення безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах.

Також міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в результаті вибуху на газорозподільній підстанції виникла пожежа, яку вже вдалося згасити.

Як ми вже розповідали раніше, під Одесою скоєно замах на кандидата в депутати Одеської облради від «Батьківщини» Андрія Бабенка.

А також, в Києві, в одній з квартир підірваного будинку на вулиці Соломії Крушельницької знайшли зброю і боєприпаси під час розбору речей з постраждалих квартир.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...