Вибори: ЦВК почала оголошувати перші результати

Вибори: ЦВК почала оголошувати перші результати
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

На проміжних виборах до Верховної Ради по 208 одномандатному виборчому округу переміг кандидат від “Слуги народу” Анатолій Гунько – він отримав 34,10% голосів і з незначним відривом обійшов свого опонента Олега Ляшка, лідера “Радикальної партії”.

Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії.

Loading...

ЦВК опрацювала 100% дільничних протоколів. Результати голосування вже повідомили всі виборчі дільниці.

  • Анатолій Гунько від “Слуги народу” – 34,10% голосів;
  • Олег Ляшко від “Радикальної партії” – 31,78% голосів;
  • Людмила Давиденко, самовисування – 26,68% голосів.

 

Тим часом триває процес встановлення результатів місцевих виборів. Напередодні Центральна виборча комісія повідомила, що вже більше 91% дільничних виборчих комісій завершили підрахунок голосів виборців. Вони склали протоколи і передали всю виборчу документацію в територіальні виборчі комісії.

Цей процес повністю завершили в 6-ти регіонах: Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Сумській, Хмельницькій і Чернівецькій областях.

Вибори: ЦВК почала оголошувати перші результати

Напередодні в Міністерстві охорони здоров’я розповіли, скільки осіб було госпіталізовано з виборчих дільниць під час проведення місцевих виборів.

Соціологічна група «Рейтинг» представила результати всеукраїнського опитування Володимира Зеленського – переважна більшість людей виступають за довічне ув’язнення за корупцію та зменшення кількості депутатів у Раді.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...