Відомий блогер записав відео, вмираючи від COVID-19: це повинен побачити кожен

Відомий блогер записав відео, вмираючи від COVID-19: це повинен побачити кожен
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Відомий словацький блогер Йозеф Кметьо записав відео перед тим, як його забрала “швидка” з COVID-19 . Через 6 годин після цього він помер. Йому було 47 років.

Чоловік попросив ігнорувати людей, які вважають, що COVID-19 – це просто застуда чи грип.

Loading...

НАРОДНА ПРАВДА публікує його передсмертне звернення. Відзначимо, чоловікові дуже важко говорити, він задихається і часто кашляє.

“Дорогі друзі! Ніколи не потрапляйте під вплив людей, які не вірять коронавірус і їм подібним. Живим прикладом, що таке COVID-19, є я. Сьогодні швидка допомога повинна відвезти мене в лікарню, тому що моє дихання жахливо сильно, дуже сильно погіршилося. Стан мій вкрай серйозний, що вимагає швидкої допомоги, яка відвезе мене в інфекційне відділення. Я був би дуже радий, якби ви нарешті всіх тих людей, які не вірять і думаю, що коронавірус – це якийсь легкий грип, послали подалі. Тому що це неправда. Знаєте, що найгірше? Найгірше те, що жертвами стають безневинні люди. Я не знаю, що зі мною буде, але я хотів би вам про це розповісти. Не піддавайтеся впливу, бережіться – обов’язково маска, а їх просто ігноруйте. Якщо вони не хочуть носити маску, дезинфікуйте руки – нехай не носять, а ви – носите. Маска і все інше …. бачите, це може закінчитися ось так. І я не був людиною, яка б недооцінювала коронавірус і його наслідки. По бажайте мені удачі і побільше сил. Якщо якісь сили у мене ще залишаться. Ну, поки, тримайте за мене кулачки “.

Як повідомлялося раніше, діючий мер Борисполя Анатолій Федорчук помер від ускладнень, викликаних COVID-19. Він був лідером виборчих перегонів на посаду голови Бориспільської ОТО. Також від COVID-19 на 63 році життя помер єпископ-помічник Кам’янець-Подільської єпархії Ян Німець.

Головний лікар Київської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан розповіла, як убезпечити себе і близьких від COVID-19.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...