Війна за Нагірний Карабах: що відбувається в епіцентрі війни

Війна за Нагірний Карабах: що відбувається в епіцентрі війни
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Незважаючи на оголошене перемир’я, ситуація в Нагірному Карабасі напружена. Зокрема, Азербайджан заявив про ракетний обстріл з боку Вірменії. Вірменія зі свого боку заявила, що збила безпілотник Азербайджану.

Прес-служба Міноборони Азербайджану повідомляє, що була обстріляна територія Тертерського району. Постраждалих в результаті обстрілу немає:

“Вірменські збройні сили продовжують піддавати ракетному обстрілу мирних жителів і цивільні об’єкти. 28 жовтня о 10:15 противник обстріляв місто Тертер і території району з РСЗВ “Смерч”.

Представник Міноборони Вірменії Шушан Степанян пише в Facebook, що вірменські сили вранці збили безпілотник азербайджанської сторони.

Війна за Нагірний Карабах: що відбувається в епіцентрі війни

У самому Карабасі повідомляють про бої, які ведуть одразу в деяких напрямках.

Нагадаємо, загострення в Нагірному Карабасі відбувся 27 вересня – поновилися бойові дії між Вірменією і Азербайджаном.

Напередодні, 27 жовтня, ЗМІ Азербайджану опублікували повідомлення про нібито ліквідацію міністра оборони і командувача армією оборони Нагірного Карабаху Джалала Арутюняна. При цьому спікер президента НКР Ваграм Погосян заявив, що Арутюнян поранений, але його життю нічого не загрожує.

Раніше прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про готовність до переговорів з главою Азербайджану Ільхамом Алієвим по ситуації в Нагірному Карабасі.

Джерело: Народна Правда