Вони зникають: вчені приголомшили заявою про антитіла до COVID-19

Вони зникають: вчені приголомшили заявою про антитіла до COVID-19
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

Пацієнти з безсимптомним COVID-19, втрачають антитіла до коронавірусної інфекції швидше, ніж люди, у яких проявлялися симптоми.

Loading...

Про це свідчать результати британських вчених, повідомляють в Imperial College London.

Також з’ясувалося, що втрата антитіл відбувається повільнішими темпами в осіб у віці 18-24 років, ніж у людей у віці 75 років і старше,

Аналізи, взяті в рамках дослідження у сотень тисяч людей по всій Англії в період з середини червня до кінця вересня, показали, що поширеність вірусних антитіл знизилася більш ніж на 25%.

Це свідчить про те, що імунна реакція людей на COVID-19 падає через певний час після інфікування.

“Залишається неясним, який рівень антитіл до імунітету забезпечують антитіла, або як довго цей імунітет зберігається”, – пояснив учений Пол Елліотт зі Школи Громадської Охорони здоров’я Imperial.

В цілому, результати показали, що число людей з антитілами впало на 26,5% за приблизно тримісячний період.

Збільшення до загальнонаціонального рівня означало, що частка британців, що мають антитіла, скоротилася з 6,0% до 4,4%, згідно з дослідженням.

“Ми ще не знаємо, піддасть це цих людей ризику повторного зараження вірусом, що викликає COVID-19, але важливо, щоб всі продовжували слідувати інструкціям, щоб знизити ризик для себе і інших”, – резюмувала Хелен Уорд, один з провідних авторів дослідження.

Як ми вже розповідали раніше, відомий словацький блогер Йозеф Кметя записав відео перед тим, як його забрала «швидка» з COVID-19 . Через 6 годин після цього він помер. Йому було 47 років.

Тим часом, Кабмін продовжив дію режиму надзвичайного стану до кінця 2020 року в зв’язку з погіршенням ситуації з поширенням COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...