Як уберегти себе від коронавірусу: лікар дала ефективну пораду

Як уберегти себе від коронавірусу: лікар дала ефективну пораду
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

COVID-19 продовжує атакувати Україну, за минулу добу в країні зафіксовано 7474 нових випадків коронавирусной інфекції, 165 осіб померли. Головний лікар Київської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан розповіла, як убезпечити себе і близьких від COVID-19.

“Люди можуть уберегти себе і своїх близьких тільки одним – тим, про що ми весь час говоримо. Маски в громадських місцях і так далі, а також превентивна медицина, яку ніхто не відміняв. Це прогулянки на свіжому повітрі, це повноцінне харчування, це повноцінний сон”, – розповіла медик” Обозревателю “.

Лікар також радить зміцнювати імунітет – вживати вітамін С, Омега, цинк, вітамін D для того, щоб організм при зустрічі з хворобою з нею впорався і все пройшло в легкій формі.

При цьому Тетяна Мостепан просить українців не займатися самолікуванням, а звертатися до лікаря:

“Тому що кожна таблетка, кожен препарат має як показання, так і протипоказання, і для кожного вони індивідуальні”.

Окремо лікар зазначила, що тільки в столиці заповненість ліжок в лікарнях вже 95%. За її словами, лікарнях йде колосальна виписка. Як тільки стан пацієнта стабілізується – його відразу виписують.

Екс-міністр охорони здоров’я Уляна Супрун прокоментувала призначення лікарів, які при підозрі на COVID-19 призначають КТ, коли це дослідження абсолютно не потрібно. Вона попередила , комп’ютерна томографії (КТ) може пошкодити ДНК і збільшити ризик захворіти на онкологічні захворювання.

Дефіцит вітаміну D виявлений у 82% інфікованих коронавирусной інфекцією COVID-19. При цьому, дефіцит цього вітаміну частіше зустрічається у хворих пацієнтів чоловічої статі.

Джерело: Народна Правда