Кабмін погодив нові штрафи для власників “євроблях”

Кабмін погодив нові штрафи для власників “євроблях”
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Кабінет міністрів України погодив проект постанови, який дозволяє залучати до відповідальності власників авто на європейських номерах.

Loading...

Подробиці повідомив народний депутат від “Слуги народу” Євген Брагар на своїй сторінці в Facebook.

Проект був прийнятий всупереч тому, що в кінці 2019 року між “АвтоЄвроСилою” і главою МВС Арсеном Аваковим був підписаний меморандум “щодо непритягнення до відповідальності власників автомобілів на європейській реєстрації до прийняття закону про доступне розмитненні”.

На сьогоднішній день, за запізнення з розмитненням комерційної або особистої машини на “євробляхах” в Україні передбачено штраф у розмірі 8 500 грн, в разі повторного порушення – 170 000 грн.

Також, в кінці минулого року Рада відклала до 2020 року введення штрафів за нерозмитнені авто на європейських номерах.

Кабмін повинен був розглянути необхідні для доступною розмитнення проекти законів 14 січня 2020 року, а парламент врегулювати це питання, але цього так і не відбулося.

Як ми вже розповідали раніше, в Міністерстві соціальної політики України повідомили, чому не зможуть враховувати «евробляхі» при оформленні субсидій.

Також ми повідомляли, що власники «евроблях» можуть отримати компенсацію, якщо під час розмитнення оціночну вартість автомобіля була завищена.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...