У Європі виявили новий вид COVID-19

У Європі виявили новий вид COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

У країнах Євросоюзу виявлено новий вид коронавірусної інфекції COVID-19 , який почав швидко розповсюджуватися. Він уже отримав назву 20A.EU1, а вперше його виявили у сільськогосподарських робітників.

Про це свідчать результати дослідження вчених зі Швеції та Іспанії, які опубліковані на сайті Базельського університету.

Передбачається, що друга хвилі пандемії в європейських країнах може бути пов’язана з мутацією коронавірусу серед іспанських сільськогосподарських робітників. Починаючи з літа 2020 року він поширився по більшій частині Західної Європи і на сьогодні на нього припадає значна частка нових випадків зараження COVID-19.

Коронавірус, який мутував, назвали 20A.EU1. Його поширення відбулося завдяки людям, які поверталися з відпусток в Іспанії.

Вчені вважають, що коронавірус 20A.EU1 не схожий ні на одну відому версію вірусу Sars-Cov-2. А до нього була відома мутація, яка привела до появи штаму коронавірусу D614G. Цей штам нібито зробив вірус більш заразним.

Також, у Вищій технічній школі Цюріха відзначили, що отримані за останній час зразки вірусу з усієї Європи базуються саме на цьому варіанті коронавірусу.

Як ми вже розповідали раніше, народний депутат України 3-го скликання Валерій Бабич помер від коронавірусної  інфекції COVID-19. Це сталося сьогодні, 29 жовтня.

А також, зупинити стрімке поширення COVID-19 в Україні можна, якщо зупинити метро і громадський транспорт, а також закрити школи. Таку думку висловила експерт з питань імунології та вірусології Світлана Доан.

Джерело: Народна Правда