Україна не залишиться без безвізу – Стефанишина

Україна не залишиться без безвізу – Стефанишина
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Євросоюз не буде скасовувати безвізовий режим з Україною, незважаючи на скандальне рішення Конституційного суду.

Loading...

Таку заяву зробила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина на своїй сторінці в Facebook.

“Обставини, в яких приймалися недавні рішення Конституційного суду, викликають питання і обурення. Це ще один сигнал, що реформа судової гілки влади, над якою зараз йде робота з Венеціанською комісією, повинна бути доведена до логічного завершення”, – заявила політик.

Вона підкреслила, що Зеленський пообіцяв скористатися своїм правом законодавчої ініціативи для відновлення ефективної роботи системи електронного декларування та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

“Зі свого боку уряд також вживає заходів, які унеможливлять зупинку вже початих реформ, включаючи ті, які є основою для нашої європейської та євроатлантичної інтеграції України”, – резюмувала Стефанишина.

Україна не залишиться без безвізу – Стефанишина

Як ми вже расссказивалі раніше, прецедент прокоментували в Transparency International. У заяві організації йдеться, що це рішення спровокує значне відкат антикорупційної реформи в Україні. Крім того, це створить загрозу безвізу і отримання необхідного для виживання траншу Міжнародного валютного фонду.

Тим часом, Зеленський скликав термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони через скандальне рішення Конституційного суду.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...