Зеленський зробив термінову заяву після засідання РНБО – відео

Зеленський зробив термінову заяву після засідання РНБО – відео
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський провів екстрене закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України, в зв’язку з недавнім рішенням Конституційного суду, який визнав незаконними окремі положення антикорупційного законодавства.

Loading...

Подробиці оприлюднила прес-служба Офісу президента.

“Справа не тільки в цьому рішенні, а й взагалі в цілеспрямованих діях певних осіб на підрив суспільного договору в Україні та на створення реальної загрози національній безпеці і обороні нашої держави. Ми повинні не допустити ні того, що ця проблема почне вирішувати вулиця на свій розсуд , ні того, що це або якесь інша рішення Конституційного суду буде використано ворогами України для дискредитації нашої країни за кордоном”, – заявив Зеленський.

На його думку, припинення повноважень НАЗК і скасування кримінальної відповідальності за свідоме порушення вимог законодавства при декларуванні “ніколи не будуть сприйняті ні українським суспільством, ні європейськими партнерами”.

Також, він закликав членів РНБО розробити конкретні рішення проблеми, яка виникла після рішення КС.

“Головні питання. Чому взагалі з’явилося дане рішення Конституційного Суду України? Які мотивації бачимо в цьому рішенні ми? Яка законодавча база потрапила під рішення Конституційного Суду і чому саме?” – запитує Зеленський.

Крім того, президент України звернувся до правоохоронних органів з проханням встановити всі деталі прийняття зазначеного рішення КС.

Як ми вже розповідали раніше, Євросоюз не буде скасовувати безвізовий режим з Україною, незважаючи на скандальне рішення Конституційного суду.

Тим часом, 30 жовтня, в Києві пройде масштабна акція протесту проти скандального рішення Конституційного суду України, з-за якого Україну можуть позбавити безвіза і траншу МВФ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...