Зґвалтування в Кагарлику: підозрюваних у тортурах копів можуть відпустити

Зґвалтування в Кагарлику: підозрюваних у тортурах копів можуть відпустити
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Звільнення з-під варти підозрюваного у зґвалтуванні і тортурах в Кагарлику свідчить про те, що потенційно і інших фігурантів скандальної справи можуть відпустити.

Про це розповіла адвокат потерпілої Злата Симоненко, пише ТСН.  За її словами, рішення суду ще немає, як і аргументації судді з приводу його прийняття:

“… досі судді приймали рішення про необхідність утримання під вартою, оскільки є ризики тиску на свідків, на потерпілу та її родичів, а також знищення речових доказів”, – уточнила юрист.

Вона зазначила, що її підзахисна досі перебуває під охороною.

“Правоохоронці довгий час займали авторитетний рівень в районі. Саме тому їх звільнення є підставою того, що можуть з’явитися спроби впливу на потерпілу і її сім’ю. Крім того, під час затримання поліцейські говорили: в разі їх звільнення з-під варти зроблять все, щоб вона не дала свідчення в суді. А її свідчення в суді будуть ключовими для притягнення винних осіб до відповідальності”, – підкреслила адвокат.

Напередодні Центр протидії корупції повідомив , що рішення про звільнення з-під варти колишнього оперуповноваженого Ярослава Леваднюк винесла Олександра Колдіна. У 2018 році вона не пройшла оцінювання та її повинні були звільнити, але цього не сталося.

Раніше потерпіла після тортур і зґвалтування поліцейськими в Кагарлику Неля Погребицька дала відверте інтерв’ю, де розповіла, як все сталося. 26-річна дівчина розповіла, як її били, душили, обпалювали запальничкою, вимагали роздягатися, погрожували електрошокером.

Джерело: Народна Правда