Арестович заявив про необхідність амністії на Донбасі

Арестович заявив про необхідність амністії на Донбасі
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Речник української делегації Тристоронньої контактної групи Олексій Арестович заявив, що Україна повинна виконати умову щодо амністії бойовиків в рамках Мінських домовленостей .

Loading...

Таку заяву він зробив в інтерв’ю виданню “Страна”.

Однак, Арестович вважає, що мова не повинна йти про загальну амністію. Також він вважає, що амністії не заслуговують люди, які скоїли тяжкі воєнні злочини.

“Я вважаю, що амністія повинна бути. Не загальна, в Мінських угодах немає такого. Там написано просто “амністія”. І знову ж таки, це ще один предмет для трактувань. Я вважаю, що особи, які вчинили тяжкі воєнні злочини, не повинні піддаватися цій амністії. А всі інші питання дискутабельні і для цього існує ТКГ, в тому числі”, – стверджує Арестович.

Як ми вже розповідали раніше, Олексій Арестович був призначений новим радником української делегації з інформаційної політики в Тристоронньої контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі.

Також Арестович стверджує, червоні лінії для української делегації в ТКГ Донбасом «креслить» президент України Володимир Зеленський.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...