Незважаючи на обстріли: у Зеленського стверджують, що режим тиші на Донбасі триває

Незважаючи на обстріли: у Зеленського стверджують, що режим тиші на Донбасі триває
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак стверджує, що режим припинення вогню на Донбасі триває, незважаючи на провокації з боку бойовиків, які 29 жовтня привели до смерті двох бійців ЗСУ.

Loading...

Подробиці повідомляє прес-служба ОП. Відзначимо, що режим повного припинення вогню на Донбасі, з перемінним успіхом триває вже майже 100 днів.

Як стверджує Єрмак, проросійські терористи на Донбасі регулярно роблять спроби зірвати перемир’я, про яке домовилися в ТКГ.

“Ситуацією на місці нині займається начальник Генерального штабу, а Україна ініціювала сьогодні термінове засідання робочої групи з безпеки Тристоронньої контактної групи”, – розповів він послам G7.

А ще Єрмак розповів про продовження діалогу на рівні радників “нормандської четвірки” в рамках підготовки найближчим часом зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Як ми вже розповідали раніше, спікер української делегації Тристоронньої контактної групи Олексій Арестович заявив, що Україна повинна виконати умову по амністії бойовиків в рамках Мінських домовленостей.

Тим часом, в результаті обстрілу сил ЗСУ терористами на окупованому Донбасі загинули сержант Бондарюк Володимир Володимирович і старший сержант Старостін Михайло Григорович.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...