Вчені виявили новий симптом коронавірусу на ногах

Вчені виявили новий симптом коронавірусу на ногах
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Один із симптомів COVID-19 – почервоніння пальців ніг.

Про це повідомляє The Telegraph з посиланням на дослідників з академії дерматології і Міжнародної ліги дерматологічних спільнот.

Американські вчені встановили на основі власних досліджень, що у деяких людей з коронавірусною інфекцією на пальцях ніг можуть з’являтися подразнення, схожі на ті, які виникають при обмороженні. Це в свою чергу може свідчити про запалення внутрішніх органів.

За даними дослідників, пальці ніг при зараженні коронавірусом червоніють, а стопи набрякають. У пацієнтів з COVID-19 цей симптом може бути присутнім від 1 тижня до декількох місяців. У деяких людей медики фіксували збереження проблем з пальцями ніг протягом 150 днів.

Сьогодні, нагадаємо, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 30 жовтня відновила зони карантину в Україні. Рішення вступить в силу в наступний понеділок, 2 листопада. У “червону” зону потрапила сотня міст.

В Україні, нагадаємо, вперше за добу захворіли COVID-19 понад 8 тисяч осіб. Також різко зросла смертність – за добу померли 173 людини.

Джерело: Народна Правда