Коронавірус: що робити, якщо піднялася температура

Коронавірус: що робити, якщо піднялася температура
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Український медик Тарас Жиравецький розповів, що потрібно в першу чергу робити, якщо у вас піднялася температура.

У себе в Facebook він рекомендує для початку упевнитися, що це не ангіна, гайморит або запалення нирок. Виключивши симптоми цих захворювань, зробити тест на COVID-19. Якщо він підтвердився – потрібно прийняти без паніки цей факт:

“Бачу кожного дня таку картину, дорослі люди, які мають всі симптоми ковіда, зробили ПЛР-тест і він позитивний, зробили КТ, де є ознаки вірусної пневмонії і заперечують те, що у них може бути ковід”.

Жиравецький рекомендує при високій температурі дзвонити сімейному лікарю:

“Раджу одразу після того, як у вас піднялася температура переходити на останній етап і дзвонити лікарю, це ж заощадить і час і нерви, а про те, що робити на етапі діагностики, лікування і після ковіду дивіться в моїх відео і читайте в постах”.

Доктор також додав, що необхідно тверезо оцінювати ситуацію і не займатися самолікуванням, і найголовніше – не панікувати, навіть якщо пульсоксиметр показує цифру 94.

Раніше екс-міністр охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що українські медики часто призначають КТ тільки при підозрі на COVID-19, коли це дослідження абсолютно не потрібно. Вона пояснила, що комп’ютерна томографії може пошкодити ДНК і збільшити ризик захворіти на онкологічні захворювання.

Медичний експерт ABC News 4, доктор Девід Гейер розповів, як відрізнити коронавірус, грип та сезонну алергію за симптомами.

 

Джерело: Народна Правда