В Ужгороді закінчилися ліжка для лікування хворих COVID-19

В Ужгороді закінчилися ліжка для лікування хворих COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

В Ужгороді місця в лікарнях, призначених для лікування пацієнтів з COVID-19, заповнені на 100%.

Подробиці повідомляє закарпатська обласна державна адміністрація.

В ОДА стверджують, що в цій патовій ситуації винна мерія Ужгорода, яка не виконує рішень обласної влади.

Так, 21 жовтня облдержадміністрація зобов’язала мерію розширити кількість ліжок для хворих коронавірусом до 30% від усього наявного обсягу, а 30 жовтня – до 50%. Зазначені рішення на сьогоднішній день нібито не виконані і саботують, заявляють чиновники.

У результаті в суботу житель Ужгорода помер під час транспортування до Виноградівської районної лікарні через невиділення додаткових ліжок в Ужгороді.

Закарпатська облдержадміністрація офіційно звернулася в прокуратуру області з вимогою провести розслідування в частині визначення відповідальних за смерть жителя Ужгорода.

Раніше, Ужгород і ще 10 обласних центрів увійшли в “червону” зону карантинних обмежень відповідно до оновлених критеріїв епідеміологічного ризику.

Як ми вже розповідали раніше, локдаун в Україні оголосять в разі колапсу медичної системи. В умовах жорсткого карантину введуть обмеження на переміщення, закриють бари, готелі, кінотеатри, спортзали та центри дозвілля.

А метро і інший громадський транспорт в Києві може зупинити роботу, якщо ситуація з COVID-19 в столиці продовжить погіршуватися і місто опиниться в «червоній» карантинній зоні.

Джерело: Народна Правда